Každé úterý - 17:45 hod - Děckohraní

Každé úterý od 17:45 do 19:30 hraní rodičů s dětmi. Děckohraní je určeno většinou pro menší a začínající hráče.  Momentálně se účastní děti ve věku od 3 do 10 let s alespoň jedním s rodičů. Hrajeme často jednodušší a dětské hry (například Kingdomino, Kaskádie, Diamant, Dobble nebo Marakesh ) a řadu dalších, které sjou k dispozici v naší klubovně. Rádi přivítáme nové malé i velké nadšence a pomůžeme odhalit kouzla moderních společenských her a užít si společnou zábavu.

kontakt Milan - tiefenbach.m@gmail.com

 

Každý čtvrtek - 17:00 hod -Čtvrtkohraní

Každý čtvrtek od 17 hodin chodíme na klubovnu hrát hráčtější deskové hry. Scházíme se obvykle v menším počtu a domlouváme se často předem co zahrajeme. Každého nováčka rádi uvítáme a hry také vysvětlíme a naučíme. Hrajeme často eurohry (například Brass, Mars Teraformace, Gaia Project, Scythe, Arnak nebo Spirit Island), ale i hry které již nakračují k ameritrash žánru - tedy více příběhu i náhody, ale s hutnější atmosférou (například Duna, Root, Pax Pamir, Rising Sun nebo Kmotr) a řadu jiných.

kontakt Ivo - iwen@centrum.cz

 

Soboty podle kalendáře

Pravidelné Sobotní deskohrátky jsou příležitostí pro každého, kdo se chce do světa her ponořit naplno a pěkně si ho užít. Celodenní program umožní i těm nejnáročnějším hráčům odehrát si partii i v opravdu náročných titulech, jako je Twilight Imperium nebo On Mars.
Rodičům i dětem nabízíme relax plný krásných a zajímavých titulů typu Vinohrad, Azul či Kaskádie, proložených rychlovkami či LEGEM pro zpestření.
Mailem nebo v diskuzi k události je možné se domluvit na hře, a samořejmě u nás najdete azyl i v případě, že si chcete s kamarády střihnout svou oblíbenou a nemáte doma dost velký stůl a klid.
Komfortní klubovna otevřená od dopoledne do pozdních nočních hodin, zkušení parťáci, co vás rádi i něco přiučí, bohaté menu deskových her a stavebnic a dostupné občerstvení a zásobování dobrým jídlem i pitím je příjemný bonus.
Osobní domluva: Jirka Veselý

kontakt Jirka - vmlok@seznam.cz

 

Soboty podle kalendáře

Warhammer comunity

kontakt Standa - mourics@centrum.cz

 

 

Nádražní 2482/49,
785 01 Šternberk

číslo účtu: 1032257008/6100
zápis spolku: 1url.cz/gtXoH